"Талант - це Божий Дар!"

Юлія Сак - заслужена артистка естрадних мистецтв України

Юлія Сак - заслужена артистка естрадних мистецтв України

Юлія Сак (Шевченко) – заслужена артистка естрадного мистецтва України, актриса, кінорежисерка, режисерка монтажу, поетеса, художниця, танцівниця. Авторка та ведуча програми «Божий дар» та програми для талановитих дітей «Вундеркінд клуб». Засновниця онлайн телебачення «Зірка Фенікса ТV». Володарка Гран-Прі на багатьох Міжнародних театральних і літературних конкурсах. Гран – прі в Болгарії на фестивалі «Слов’янська казка» за виконання головної жіночої ролі у фільмі Валерія Степаняна – Григоренко «Розбите серце». Юлія Сак нагороджена орденами Св. Анни 1-го ступеня, Св. Миколая, Св. Варвари, Св. Софії, Золотий меценат, Королеви Анни, Пошани, Берегиня України, Культурна Дипломатія, зіркою «Кредо», Гордість і слава України, Честі та іменним дипломом «Великі українці» в номінації «Людина, яка зробила світ кращим». Лауреат Українсько-казахстанської премії та літературних премій «Гілка Золотого каштану», "Нечуя - Левицького". Лауреат премії Григорія Сковороди у номінації "авторське кіно" за художній фільм "Світ ловив мене, але не спіймав". Має відзнаки: «Золоте перо», «За служіння мистецтву», відзнаки третього і другого ступенів від Верховної Ради. Рейтинги: «ТОП 100 успішних українців», «Золотий фонд Нації», «Найкраща жінка в професії». Премія: «Незламна нація», «Лавр Української незламності» Входить до книги рекордів України- «Найдовший хронометраж мульті-моно фільмів, знятих без зовнішнього фінансування. Хронометраж – 222 хвилини. Автор – Юлія Сак» . Юлія Сак працює за сольним проєктом у творчому тандемі з режисером Ольгою Тичиною-Яновською на сцені Будинку Актора, Театрі «Сузір’я». В її творчому доробку десять моно вистав. Про актрису Юлію Сак відзнято сім документальних фільмів. Юлія Сак займається науковою діяльністю пов’язаною з феноменом геніальності. Видала п'ять збірок віршів (зокрема в Канаді і Германії), а також книгу «Як розпізнати генія». Юлія Сак показує благодійні вистави і концерти дітям-інвалідам, воїнам, людям літнього віку. Об’їздила з виставами всю Україну і ближнє зарубіжжя. З 2015 року Юлія Сак з командою однодумців почали знімати авторські художні фільми. На сьогодні відзнято 12 короткометражних і повнометражних художніх фільмів. Юлія Сак разом з чоловіком Юрієм Шевченко отримали нагороду від українського об'єднання "КРАЇНА" як засновники та ведучі каналу "ЗІРКА ФЕНІКСУ ТБ" . Тисячі інтерв'ю, завдяки яким країна дізналася про творчих, видатних та успішних людей. Саме ці люди мотивують та надихають суспільство на дію діяти, творити, надихати!

Юлія Сак нагороджена ПРЕМІЄЮ "НЕЗЛАМНА НАЦІЯ"

Юлія Сак нагороджена ПРЕМІЄЮ "НЕЗЛАМНА НАЦІЯ"

за сумлінну плідну працю, підтримку українського духу, особистим вагомим внеском у розбудову незалежної УКРАЇНИ (Всеукраїнський благодійний проєкт К.ВАРІБРУС-СЛАВСЬКОЇ)

Талант - це Божий Дар!

Талант - це Божий Дар!

"Феноменом геніальності займаюся більше 20-ти років, і впевненно скажу, що талант за гроші не купити! З талантом народжуються! За гроші можливо навчитися техніці писати вірші, картини тощо, але якщо немає натхнення, ідей, музи, то не буде і шедеврів" Ю.САК

Юлія Сак нагороджена головним Гран - прі УКРАЇНИ

Юлія Сак нагороджена головним Гран - прі УКРАЇНИ

в номінації "ЛЮДИНА, ЯКА ЗРОБИЛА СВІТ КРАЩИМ" 21.12.2023/ instagram @juliya.sak