Перша Віце-Міс конкурсу «Міс Україна INTERNATIONAL 2020»

Н.Тимченко розповіла Максу Леонову у програмі «Е: Queen» про своє сімейне щастя та модельну карʼєру.

Н.Тимченко розповіла Максу Леонову у програмі «Е: Queen» про своє сімейне щастя та модельну карʼєру.

⁃ Наталко, я знаю, що ти полюбляєш проводити вільний час за читанням. Чому саме таке дозвілля і які твої улюблені автори? ⁃ Справа в допитливості та прагненні до знань. Дуже люблю, з останніх прочитаних книг, Анрі Шар' єр "Метелик" - це автобіографічна книга, в якій автор розповідає, як намагався втекти з колонії суворого режиму. Також обожнюю Деніела Кіза "Таємнича історія Біллі Міллігана" - про множинні особистості... ⁃ Я теж полюбляю якісь крейзі-теми - про людей, які зʼїхали з розуму. ⁃ Це круті історії, засновані на реальних подіях, тож удвічі цікавіше. ⁃ Ще ти любиш вірші, наскільки я знаю, так? ⁃ Так, я дуже люблю поезію, сучасних поетів. Ми живемо в чудові часи, коли можемо доторкнутися до прекрасного та стати свідками великого таланту наших сучасників. ⁃ Щодо волонтерської діяльності. Чим ти займаєшся і що тебе спонукає це робити? - Я дуже люблю дітей і вважаю, що священний обовʼязок кожного з нас - допомогти хоча б одній дитині, яка не має батьків, можливості нормально харчуватися, купувати якісні іграшки; ліки, підгузки, тощо... Нажаль таких дітей дуже багато, і я з задоволенням допомагаю. Закликаю усіх робити добро. Так ми зможемо зробити цей світ ще більш прекраснішим! - Клас. Мені дуже приємно, що я особисто знаю таку людину, яка допомагає дітям. До речі, з приводу дітей, я знаю, що в тебе дві донечки. Чи думаєш віддати їх у модельний бізнес? - Я вельми лояльна матір . Я за те, аби діти займалися тим, до чого в них лежить душа. Моїй старшій доньці 10 років. Вона займалася катанням на роликах, фігурним катанням... теніс, балет, бальні танці, але обрала гімнастику. Куди вона піде далі,- це буде її вибір та я підтримаю! Молодшій доньці 5 років та я, також, готова підтримати будь-який її вибір/напрям, навіть якщо він буде - модельний. -Нехай вони ідуть в бальні танці! (сміється) Як ти вибрала модельну карʼєру? Це було покликання чи, наприклад, це вирішила за тебе мама? ⁃ Ні, я росла у маленькому місті. На той момент не було можливості кудись їхати... Я йшла по вулиці і раптом мою руку схопила жінка й каже: "Вау! Ти така гарна, давай брати участь у конкурсі краси?!". Мені було 16 років.Словʼянськ... і тоді вже все закрутилося... Воно якось само мене знайшло... ⁃ Але я знаю, що заради сімʼї ти відмовилася від дуже серйозного контракту, який міг просунути твою карʼєру дуже далеко. Чи не жалкуєш про це? - Так, міг, але я не шкодую. Тоді я зробила вибір, який був єдиним правильним для мене. У мене завжди в пріоритеті родина : чоловік та діти. Коли я реалізувалася в сімʼї, маю можливість реалізовуватися як особистість, тобто займатися тим, що приносить мені задоволення!

Ведення соціальних мереж - для мене складніше, аніж участь у конкурсах краси!

Ведення соціальних мереж - для мене складніше, аніж участь у конкурсах краси!

Гаразд, щодо світлин в INSTAGRAM. Ви з чоловіком зазделегідь продумуєте концепцію контенту, чи усі світлини спонтанні? - Знаєш, це цікава історія. Я розумію, що це потрібно робити, але він все робить якось інтуїтивно. Ось, йому спала думка та він написав швиденько текст, а вже під нього підбирає фото. Контент веде мій чоловік - це його, така, творча реалізація. Для мене - це складніше. Спочатку,- думаю... потім, - пишу... ⁃ Так, я взагалі не розумію людей, які легко можуть викласти пост із великим текстом і крутою фотографією! ⁃ До цього має бути талант. Це дуже важко! Я так не можу. ⁃ Хочу поговорити про твій титул "Mrs. Ukraine International 2020". Перша віце-місіс. Бо, думаю, Місіс не зрадіє, якщо ми так скажемо). Скажи, що для тебе було найскладнішим у здобутті цього титулу? - Складного було мало. Я отримувала максимум задоволення від усього процесу: репетиції, підготовки, а створення костюмів - це , взагалі, окрема історія... Для мене - це все звичний світ, - ЦЕ МОЄ! Складнощів не було! ⁃ Тобто тобі зараз 17, а в 16 тебе запросили і лише за рік ти встигла з цим злитися (сміються) .... Цікаво й дуже швидко в тебе все вийшло!

Подорожі

Подорожі

Як щодо подорожей? Як і всі, мабуть, ти дуже любиш подорожувати. Які твої найулюбленіші країни для відпочинку? - Для відпочинку я більш за все люблю Мальдіви - Мальдівушки! Полежати на пляжі на білому пісочку, пірнати з аквалангом подивитися рибок - для мене це, звісно, кращий відпочинок. Краще й не вигадати. ⁃ А активний? ⁃ Активний я не дуже люблю, якщо чесно. Найбільше запамʼяталася Японія/Токіо - тому що це зовсім інший світ, інша планета і там дійсно є, що подивитися. Там можна активність вмикати на повну ! ⁃ Клас, я не був там. Тільки в Сингапурі. ⁃ А от в Сингапур я б хотіла - це моя мрія. Сингапур та Австралія.

Гардероб

Гардероб

⁃ Ти дуже ефектна жінка! Скажи, де ти полюбляєш купувати речі до свого гардеробу : онлайн чи ходити по бутіках? ⁃ Знаєш, і в нинішній ситуації, і взагалі я вже перейшла на онлайн-шопінг. Особливо мені подобається один онлайн-магазин, він називається "Answer". Він дуже крутий , бо можна обрати будь-який бренд, фасон і взагалі задовольнити будь-які бажання. - Наталко, ти дужа ефектна, щира та справжня. Бажаю тобі залишатися такою ж цілеспрямованою, позитивною та продовжувати розвивати свої найкласніші риси характеру!!! Радий був знайоству та спілкуванню!!!