МОЄ ЗАХОПЛЕННЯ - РУКОДІЛЛЯ!

Вʼязання Квітів -  МОЄ НАТХНЕННЯ!

Вʼязання Квітів - МОЄ НАТХНЕННЯ!

В ці нелегкі часи...під звуки сирен та вибухів вʼяжу квіти... Вʼязання Квітів - найкращі ліки від усіх хвороб... Творчий процес надихає та заспокоює... Спочатку Вʼязання було моїм захопленням, хобі, але, неочікувано для мене зʼявилися перші замовлення і, навіть, відбулися відправки за кордон...

НЕЙМОВІРНО ПРИЄМНО, КОЛИ МОЮ РОБОТУ ЦІНУЮТЬ

НЕЙМОВІРНО ПРИЄМНО, КОЛИ МОЮ РОБОТУ ЦІНУЮТЬ

не тільки в РІДНІЙ КРАЇНІ, а й ЗАКОРДОНОМ!

Вʼязання Квітів - ДОСИТЬ НЕЛЕГКИЙ ПРОЦЕС!

Вʼязання Квітів - ДОСИТЬ НЕЛЕГКИЙ ПРОЦЕС!

Помітила, що вʼязання позитивно впливає на моє фізичне та психічне здоровʼя і, взагалі, будь-яке захоплення — це не просто хобі, що дозволяє весело і цікаво провести час. Воно також приносить певну користь!

ЗАЙМАЮЧИСЬ РУКОДІЛЛЯМ, Я ВИКОНУЮ РУХИ, ЩО ПОВТОРЮЮТЬСЯ,

ЗАЙМАЮЧИСЬ РУКОДІЛЛЯМ, Я ВИКОНУЮ РУХИ, ЩО ПОВТОРЮЮТЬСЯ,

гачком або спицями. Саме цей процес надає мені своєрідний медитуючий ефект. Заспокоюється не тільки тіло, а й розум. Крім уповільнення пульсу, Вʼязання Квітів також сприяє зниженню артеріального тиску і зменшенню в крові рівня кортизолу, який є гормоном стресу. Занадто великий його зміст піддає серце і систему кровообігу в цілому великим навантаженням, що створює ризик розвитку у майбутньому деяких серйозних захворювань. Тому, якщо ви хочете завжди добре себе почувати, залишатися здоровим і довго жити, то варто замислитися про те, щоб почати (хоча б зрідка) займатися в'язанням.

У ВИСНОВКУ ХОЧУ ЗАЗНАЧИТИ, ЩО Вʼязання Квітів ДЛЯ МЕНЕ ЦЕ - НАЙКРАЩЕ ЗАСПОКІЙЛИВЕ!

У ВИСНОВКУ ХОЧУ ЗАЗНАЧИТИ, ЩО Вʼязання Квітів ДЛЯ МЕНЕ ЦЕ - НАЙКРАЩЕ ЗАСПОКІЙЛИВЕ!

Стимулювання мозкової діяльності, Тренування памʼяті, Розвиток швидкості і спритності, Позбавлення від "шкідливих перерв" (звичок), Підвищення самооцінки, Нові здобутки, Додатковий дохід! ps Якось, до рук мені потрапила стаття, яка стосувалася нейропсихології та вʼязання "...в'язання зменшує ймовірність розвитку розладу інтелекту, а при деменції воно покращує клінічну картину і полегшує симптоматику. Цей вид рукоділля здатний навіть вивести з тривалої депресії. Він сприяє утворенню нових нервових сполучень та їх підтримці, стимулює мозкову діяльність..." Дуже раджу займатися Вʼязанням! Квіти маю в наявності, а також, із задоволенням зроблю на замовлення! Переходьте за активним посиланням та підписуйтесь на мій профіль ТІК-ТОК!

Learn More